Bardzo chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, postaram się rozwiać Państwa wątpliwości, doradzę. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pracuję w programach:

Word

Google Docs

Canva

Adobe Reader

Ile to kosztuje?

Na koszt korekty lub redakcji składa się wiele czynników. Dlatego też tak trudno stworzyć jedną tabelę z wyceną.

Cena uzależniona jest od zakresu prac, które należy wykonać; od tego, co będzie dalej działo się z Twoim tekstem (innych prac wymaga tekst, który ma być przygotowany bezpośrednio do druku, a innych ten, który idzie do składu), w jakim formacie plików będziemy pracować itd.

W przypadku usługi copywritingu czy transkrypcji sprawa wygląda podobnie – każde zlecenie wyceniam indywidualnie, na podstawie zakresu prac, terminu realizacji, wytycznych klienta, jakości nagrania etc.

Wystawiam faktury VAT.


Na życzenie klienta mogę dodatkowo przygotować recenzję tekstu, stworzyć jego streszczenie na potrzeby wydawnictwa etc.

Zapytanie o wycenę nic nie kosztuje i do niczego Cię nie zobowiązuje. Aby przyspieszyć cały proces, przygotuj następujące informacje:

  • jaka jest objętość tekstu (liczba znaków ze spacjami);
  • oczekiwany termin realizacji;
  • opisz w kilku słowach, jakie są Twoje oczekiwana;
  • napisz mi również, jakie są plany względem Twojego tekstu, gdzie i w jakiej formie ma być publikowany itd.

Napisz do mnie, razem z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

KOREKTY

REDAKCJA

COPY

TRANSKRYPCJE

REFERENCJE

100% profesjonalizmu. Niezwykła otwartość i zaangażowanie w pracę nad projektem. Bardzo szybko nawiązałyśmy porozumienie na linii autor–redaktor, co pozwoliło na osiągnięcie najlepszych efektów przy pracy nad moimi tekstami. A poza tym, Magda to po prostu niezwykle sympatyczna osoba. Gorąco polecam!

5/5

Ania Teodorczyk

Współpraca należała do przyjemnych. Pani Magdalena od początku nakreśliła, jak przebiega proces korekty oraz jak działać, aby przebiegał on sprawnie, jednocześnie pozostając otwartą na wszelkie dyskusje. Jestem zadowolona z efektów pracy. Polecam. hnvvvvvc ccvvvcczzzccccccccccccczzzcccccccccc

5/5

różowa Wieża

Z Panią Magdaleną współpracujemy już kilka lat. Dzięki jej zaangażowaniu i sumiennemu, merytorycznemu przygotowaniu artykułów branżowych nasza marka stała się bardziej rozpoznawalna. Polecam! zdecydowanie najlepsza współpraca, jaką dotychczas podjąłem.

5/5

Bogdan łukaszewicz

Magda jest świetną korektorką tekstów. Bardzo dokładna, staranna i zaangażowana. Współpraca przebiegła idealnie, bardzo polecam!


5/5

Kasia Racisz